2022’YE ÖZEL USTA KARTLILARA
100 MİLYON TL
ALIŞVERİŞ ÇEKİ LSK’DAN!..
SİZ DE USTA KARTLI OLUN
USTA KART AVANTAJLARINDAN YARARLANIN!..

USTA KART NEDİR?

Usta Kart, LSK’nın ustalara/uygulama firmalarına özel olarak hazırlayıp sunduğu ve ustaların/uygulama firmalarının LSK’dan yaptıkları alışverişlerde ALIŞVERİŞ ÇEKİ kazandıran bir karttır. LSK HOLDING, USTA KART’lı ustalara toplamda 100 Milyon TL alışveriş çeki dağıtıyor. LSK Usta Kart sahipleri yıl içerisinde yapacakları alışveriş toplamları her 50.000TL ye ulaştığında 2.500TL alışveriş çeki kazanırlar. Yıl boyunca kampanyadan 4 defa yararlanabilirler. Alışveriş çeki dağıtılacak Usta kartlı adedi 10.000 ile sınırlıdIr. Usta kart hediye çeki kazandırmanın yanı sıra usta ve son kullanıcıyı buluşturma noktasında da köprü niteliğindedir. Şöyle ki; uygulama yaptırmak isteyen son kullanıcı, web sitemiz üzerinden bulunduğu ili-bölgeyi belirtip talep ettiği işi ve ustasını seçerek (ustanın projeleri ve hakkındaki yorumlar tercihi etkileyecektir) uzman mimar ve mühendis kadromuzla iletişime geçecektir. Uzman kadromuz ustalarımızla işin nitelikleriyle alakalı görüşüp bir randevu oluşturacaklardır. Bu anlamda Usta Kart siz değerli usta/uygulama firmalarımıza hediye çekleri sunmasının yanı sıra, uygulama yaptırmak isteyen müşterilerimize tavsiye aşamamızda da sağlam bir bağlantı olacaktır.


USTA KARTA NASIL BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ?

Usta Karta aşağıdaki formu doldurarak veya web sitemiz üzerinden USTA KART BAŞVURUSU butonuna tıklayarak başvurabileceğiniz gibi Kocaeli/Gebze’deki firmamıza gelerek ya da 444 0 852 numaralı telefonumuzu arayarak başvurunuzu oluşturabilirsiniz. ( LSK Usta karta ahşap ustaları ,ahşap uygulama firmaları ve marongozlar başvurabilir). Usta Kart Başvuru Formundaki tüm alanlar eksiksiz olarak doldurulduktan sonra talebiniz ilgili birimlerimizce değerlendirilip, Usta Kartınız adınıza tanımlanır ve adresinize 4 adet 2.500TL’lik alışveriş çekiniz ile birlikte ücretsiz olarak gönderilir. Kartınızın teslim edilmesinin ardından cep telefonunuza gelen aktivasyon mesajıyla Usta Kartınız kullanıma hazır hale gelir.


USTA KART NASIL ÇALIŞIR?

LSK Usta Kart, LSK’dan yapacağınız alışverişerde ALIŞVERİŞ ÇEKİ kazandırır. LSK HOLDING, USTA KART’lı ustalara toplamda 100 Milyon TL alışveriş çeki dağıtıyor. LSK Usta Kart sahipleri yıl içerisinde yapacakları alışveriş toplamları her 50.000TL ye ulaştığında 2.500TL alışveriş çeki kazanırlar. Yıl boyunca kampanyadan 4 defa yararlanabilirler. Alışveriş çeki dağıtılacak Usta kartlı adedi 10.000 ile sınırlıdIr.

Hemen siz de usta karta başvurun, yıl içerisinizde toplam 10.000TL lik alışveriş çekini kazanın..!

( LSK Usta karta ahşap ustaları ,ahşap uygulama firmaları ve marongozlar başvurabilir.)

Alışveriş çekleriniz LSK Holding bünyesinde yapacağınız tüm alışverişlerde geçerlidir.

*Bu kart için usta ve uygulama firmalarından herhangi bir ücret talep edilemez.
**LSK kampanya koşullarını ve bitiş tarihlerini, haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Bölgenizde Fabrikamızın referanslı usta, uygulama firması olmak ve USTA KART başvurusunda bulunmak için formu doldurunuz.